Bize Ulaşın

BASKI E-TİCARET . En Gelişmiş ve Donanımlı E-ticaret Baskı Paketleri

'Baskı E-ticaret' baskı sektörünün zaaflarını farkederek yola çıkmıştır. Baskı sektöründeki sürekli revize, iş tamamlayamama üründen memnun olmama gibi sorunları görüp bu gibi sorunları çözüme ulaştırmak için sekötürün mutfağından gelmektedir. Amacımız baskı sektöründeki her kaliteli firma için bir tane de internet üzerinde firma açmaktır. Bu sayede çağımızın e-market ve e-ticaret anlayışından baskı sektörünü geri bırakmamayı amaç benimsemiştir.

Sektörde ürün çokluğu, alt varyantlar, fiyat değişkenliği oldukça fazla olduğundan diğer e-ticaret sistemleri baskı sektörüne malesef uyumsuz kalmaktadır bu durumda biz devreye girerek bu gibi sorunları ortadan kaldırıp, müşterilerimize özgün içerikli temalar, özgün tasarımlar, sınırsız fiyat ve sınırsız varyant sunarak bu gibi sorunları çözüme ulaştırıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Her şeyden önce sektörünüzdeki baskı şirketlerine e-ticaret sağlayan 'tek' firma biziz. Bununla övünmüyor her geçen gün kendimize nasıl daha fazla şeyler katabiliriz bunun çabasını sağlıyoruz, sorunlarınızı inceliyor, aşama aşama size sunum yapıyor bilgi verdikten sonra herekete geçiyoruz. Halinizden anlıyor ve sizin için geleceğe bir kapı aralıyoruz.

Samsunda bulunan geliştirme merkezimizde genç dinamik ve yaş ortalaması sadece 25 olan ar-ge ekibimizle her gün sorunlarınıza daha fazla çözüm sunuyor ve geliştirmeler sağlıyoruz.

Bulunduğumuz Konum, gösterdiğimiz ileri görüşlülük ve gerçekleştirdiğimiz projeler ile adımızdan sıkça söz ettiriyor, sektörünüzdeki tüm internet geri kalmışlılığına ve geleceğe yön gösteriyoruz.

Kısaca

Baskı Sektörünü Teknoloji ile birleştirip, Gücünüze ve Cebinize Katkı Sağlıyoruz ..

Baskı E-ticaret

demo talebi Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.